Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Lexoni kete teme.
Kėrce tek:  
Posto temė tė re   Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Ankesat tuaja pėr stafin Shkodran.
Autori Mesazh
[A-SHKODRANI]
Admin
Admin


Anėtarėsuar: 25 Nov 2006
Mesazhe: 5
Vendodhja: EU
MesazhPostuar: Tue Jan 09, 2007 7:42 pm Pėrgjigju me kuotė

Ne radhe te pare ju pershendes dhe ju uroj te jeni mire me shendet.
Hapni syte kur shkruani ne forum sepse kjo teme eshte vetem per user te kanalit Shkodra dhe jo per Aop e Sop, dmth ketu ankohen userit ndaj Stafit SOP ose Aop ose me thjeshte kush thyen rregulloren per nje kick ,ban apo akick te panevojshem.
Ju njoftoj qe ne kanalin Shkodra nuk do kickohet asnjeri as nuk do vehet ban ose akick sepse mund te jete share ne nje kanal tjeter dmth mos mbani inate me usra nese ju ofendojne ne kanale tjere dhe te vini akick ne kanalin Shkodra ska asnje lloj arsye qe nje user te vihet akick ose kick sepse eshte share ne nje kanal tjeter.
Kanali Shkodra s'ka lidhje me kanale tjere. ExclamationFlm per mirkuptimin Aleksi.
_________________
SHKODRA QYTETI HUMORIT ME TRADITA TE LASHTA KULTURORE.
Yahoo Messenger MSN Messenger
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Vizito websitin e shkruesit
Shfaq mesazhe nga:   
Posto temė tė re   Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Ankesat tuaja pėr stafin Shkodran.


 
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ju nuk mund tė modifikoni postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė fshini postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė votoni nė votimet e kėtij forumi


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group