Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Lexoni ketu para se te shkruani.
Kėrce tek:  
Posto temė tė re   Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Komuniteti protestant.
Autori Mesazh
Shkodra
Admin
Admin


Anėtarėsuar: 18 Nov 2006
Mesazhe: 391
Vendodhja: Sofra Shkodrane Online
MesazhPostuar: Sun Jan 07, 2007 6:00 pm Pėrgjigju me kuotė

Ne kete forum mblidhen te gjithe besimtaret protestante te dominacioneve dhe bashkesive te ndryshme per te diskutuar mbi besimin e tyre ne Zot.
_________________Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Vizito websitin e shkruesit
Shfaq mesazhe nga:   
Posto temė tė re   Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Komuniteti protestant.


 
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ju nuk mund tė modifikoni postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė fshini postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė votoni nė votimet e kėtij forumi


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group