Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Pershendetje Te Gjitheve :)
Kėrce tek:  
Posto temė tė re   Pėrgjigju temės    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Pėrshėndetje dhe urime.
Autori Mesazh
Nest_shkodrani
Sop
Sop


Anėtarėsuar: 19 Nov 2006
Mesazhe: 40
Vendodhja: Angli
MesazhPostuar: Mon Apr 05, 2010 2:53 pm Pėrgjigju me kuotė

PeRSHENDETJE Te gjitheve U Rikthyam dhe nje here Ne Forumin Njesh Shkodran Ju Uroj Qaste te Kendshme Te Gjitheve Sa Me shum Postime Se ESHTE Forumi Me Njesh Shkodran :~)
_________________
Me ken shkodran tana i ban;)Nuk asht rren por fakt:)
MSN Messenger
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Dėrgo njė mesazh Vizito websitin e shkruesit
Shfaq mesazhe nga:   
Posto temė tė re   Pėrgjigju temės    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Pėrshėndetje dhe urime.


 
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ju nuk mund tė modifikoni postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė fshini postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė votoni nė votimet e kėtij forumi


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group