Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

^69^
Kėrce tek:  
Posto temė tė re   Pėrgjigju temės    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Humor
Autori Mesazh
ShKoDrAn_Si_ShPiRtAnėtarėsuar: 07 Jan 2007
Mesazhe: 6
MesazhPostuar: Fri Aug 29, 2008 12:21 am Pėrgjigju me kuotė

Bahet Goni 18 vjec dhe si i virgjer qe ishte i con babi i vet te i bordello qe te kryej eksperiencen e pare seksuale..po para se te shkonin atje..i thot babi Gonit mos ki turp e frik hic..thuji te bajn 69 edhe je ne rregull..mir i thot Goni..Hin ky te bordelloja..sgjell vajzen dhe futen te dhoma..sa fillon te shvishet vajza..i thot Goni du 69 shoqe...mir thot kjo..kthet kjo per te bo 69..perc..leshon nje..cohet goni hap penxheren dhe prap ja nisin punes..kur kjo per her dyt..percc leshon i tjeter..cohet goni prap e fillon e vishet..ku shkon? e pyt Gonin prostituta..ja kthen Goni..pse kujton ti se kam lujt mendsh un me prit per 67 tjera eee??
MSN Messenger
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat
Shfaq mesazhe nga:   
Posto temė tė re   Pėrgjigju temės    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Humor


 
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ju nuk mund tė modifikoni postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė fshini postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė votoni nė votimet e kėtij forumi


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group