Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Nje deshire ne forme keshille
Kėrce tek:  
Posto temė tė re   Pėrgjigju temės    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Vėrejtje dhe kėshilla.
Autori Mesazh
Staf-Shkodra
Guest
MesazhPostuar: Fri Feb 29, 2008 7:10 pm Pėrgjigju me kuotė

Mqs ne femrat (ne kete rast une) jemi pak te terhequra nga "e bukura" e nga stilet qe ndryshojne me kohen, do te me pelqente qe ne forumin shkodran t'i dedikohet nje pjese estetikes e shendetit, pasi jane edhe elemente te jetes qe na prekin te gjitheve nga afer.

Shpresoj te merret parasysh nga ana juaj.

Me respekt: era
Shkodra
Admin
Admin


Anėtarėsuar: 18 Nov 2006
Mesazhe: 391
Vendodhja: Sofra Shkodrane Online
MesazhPostuar: Sat Jun 07, 2008 8:44 pm Pėrgjigju me kuotė

Se shpejti do merret parasyshe ERA dhe shume e drejte :)Flm per postimin & mendimin.
_________________Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Vizito websitin e shkruesit
Shfaq mesazhe nga:   
Posto temė tė re   Pėrgjigju temės    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Vėrejtje dhe kėshilla.


 
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ju nuk mund tė modifikoni postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė fshini postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė votoni nė votimet e kėtij forumi


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group