Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Manēester Junajtedi e dėshiron Ouenin
Kėrce tek:  
Posto temė tė re   Pėrgjigju temės    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Sporti nėpėr botė.
Autori Mesazh
Shkodra
Admin
Admin


Anėtarėsuar: 18 Nov 2006
Mesazhe: 391
Vendodhja: Sofra Shkodrane Online
MesazhPostuar: Sun May 11, 2008 1:37 pm Pėrgjigju me kuotė

Tabloidi britanik "News of the World" shkruan sot se Manēester Junajtedi ka hyrė nė bisedime jozyrtare me sulmuesin 29-vjeēar tė Njukasėllit, Majkėll Ouen. "Do ta blejmė njė sulmues.
Krahas Karlos Tevezit dhe Uejn Runit na duhet edhe njė sulmues tjetėr me pėrvojė, nė mėnyrė qė ta zėvendėsojė Rajan Gigsin kur tė shkoj nė pension", ka theksuar Ferguson, duke mos mohuar, por as pohuar nėse bėhet fjalė pėr Ouenin. Majkėll Oueni momentalisht te Njukasėlli ka pagė javore nė vlerė prej 115.000 funtash, kurse pronari i klubit Majk Eshli ka bėrė tė ditur se parashikon ulje tė pagave tė futbollistėve dhe atė duke filluar pikėrisht nga sulmuesi anglez. Paga e tij e re sipas mediave britanike do tė jetė rreth 80.000 funta nė javė, gjė e cila sigurisht do tė shkaktojė pakėnaqėsi te Majkėll Oueni. Ai gjatė kėtij edicioni ka qenė golashėnuesi mė i mirė i Njukasėllit, me 10 gola tė shėnuar.
_________________Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Vizito websitin e shkruesit
Shfaq mesazhe nga:   
Posto temė tė re   Pėrgjigju temės    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Sporti nėpėr botė.


 
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ju nuk mund tė modifikoni postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė fshini postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė votoni nė votimet e kėtij forumi


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group