Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Universiteti Luigj Gurakuqi
Kėrce tek:  
Posto temė tė re   Pėrgjigju temės    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Historia.
Autori Mesazh
Nest_shkodrani
Sop
Sop


Anėtarėsuar: 19 Nov 2006
Mesazhe: 40
Vendodhja: Angli
MesazhPostuar: Sat Mar 22, 2008 11:28 pm Pėrgjigju me kuotė

Mė 2 shtator tė vitit 1957 nė qytetin e Shkodrės u ngrit Instituti i Lartė Pedagogjik. Ai ka qenė dy-vjeēar deri nė vitin 1970. Mė pas u bė tre vjeēar dhe nė vitet 81-91 u bė katėrvjeēar. Mė 28 maj tė vitit 1991 ky institucion arsimor u konsiderua Universiteti "Luigj Gurakuqi i Shkodrės". Ky universitet ėshtė njė nga mė tė njohurit dhe me traditė nė Shqipėri. Aktualisht aty vazhdojnė studimet e larta studentė nga rreth tė ndryshme tė vendit (kryesisht nė veri), por edhe nga Mali i Zi, Kosova dhe Maqedonia. Stafi i Universitetit tė Shkodrės ka krijuar marrėdhėnie bashkėpunimi me universitetet italiane, gjermane dhe austriake.
_________________
Me ken shkodran tana i ban;)Nuk asht rren por fakt:)
MSN Messenger
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Dėrgo njė mesazh Vizito websitin e shkruesit
Shfaq mesazhe nga:   
Posto temė tė re   Pėrgjigju temės    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Historia.


 
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ju nuk mund tė modifikoni postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė fshini postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė votoni nė votimet e kėtij forumi


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group