Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

DASHURIA !! DASHURIA!!!
Kėrce tek:  
Posto temė tė re   Pėrgjigju temės    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Nė kėrkim tė romancės.
Autori Mesazh
SeLiNa_21
Aop
Aop


Anėtarėsuar: 22 Jan 2007
Mesazhe: 13
Vendodhja: WASHINGTON.DC
MesazhPostuar: Thu Jan 25, 2007 5:54 pm Pėrgjigju me kuotė

Pershendetje te Gjitheve Personave qe Jane te Dashurume.Pa pas ndjenja
Letra s'shkruhet
Pa dasht zemra
.....................................~~~~ Te Dua S'ThuheT~~~~Mund te shkruani poezit tuaja te krijume nga menia Juaj
_________________
Dua tė jem njė lot qė lind nė syt e tu,
jeton nė fytyrėn tėnde dhe vdes nė buzėn tėnde... J
Yahoo Messenger MSN Messenger
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Vizito websitin e shkruesit
RaPSouL
Aop
Aop


Anėtarėsuar: 24 Nov 2006
Mesazhe: 335
Vendodhja: ForumiShkodran
MesazhPostuar: Thu Jan 25, 2007 9:26 pm Pėrgjigju me kuotė

Te Dua Te Dua
Me Shume Se VetVeten
Vetem Per Ty Jam I Gatshem
Me Dhan Edhe Jeten Wink
_________________
Shkodra NetWork
Yahoo Messenger MSN Messenger
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Vizito websitin e shkruesit
SeLiNa_21
Aop
Aop


Anėtarėsuar: 22 Jan 2007
Mesazhe: 13
Vendodhja: WASHINGTON.DC
MesazhPostuar: Thu Jan 25, 2007 11:55 pm Pėrgjigju me kuotė

Te dua Te Dua !!
Gjithmon te Dua
Sikur gjithe BOTEN Te Me falin
Vec Ti Do te jesh Per Mua..T-Du-QuM-QuM
_________________
Dua tė jem njė lot qė lind nė syt e tu,
jeton nė fytyrėn tėnde dhe vdes nė buzėn tėnde... J
Yahoo Messenger MSN Messenger
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Vizito websitin e shkruesit
SeLiNa_21
Aop
Aop


Anėtarėsuar: 22 Jan 2007
Mesazhe: 13
Vendodhja: WASHINGTON.DC
MesazhPostuar: Fri Jan 26, 2007 1:03 am Pėrgjigju me kuotė

"ASGJE PA TY"


ASGJE NE KETE BOTE

S'KA KUPTIM PA TY.

AS HENA...

AS DIELLI...

AS UNE GJITHASHTU.

PO TE MOS ISHE TI

NE KETE BOTE,

KJO JETE PER MUA

DO ISHTE E KOTE...


_________________
Dua tė jem njė lot qė lind nė syt e tu,
jeton nė fytyrėn tėnde dhe vdes nė buzėn tėnde... J
Yahoo Messenger MSN Messenger
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Vizito websitin e shkruesit
RaPSouL
Aop
Aop


Anėtarėsuar: 24 Nov 2006
Mesazhe: 335
Vendodhja: ForumiShkodran
MesazhPostuar: Mon Mar 05, 2007 1:11 pm Pėrgjigju me kuotė

Nese Dielli Do Te ishte Leleter E Deti Boje Do Te Shkruaja Se Sa Shume Te Dashuroj
_________________
Shkodra NetWork
Yahoo Messenger MSN Messenger
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Vizito websitin e shkruesit
Ma-Origano
Aop
Aop


Anėtarėsuar: 11 Jan 2007
Mesazhe: 10
Vendodhja: Malesi-Tuz
MesazhPostuar: Tue Oct 16, 2007 6:06 pm Pėrgjigju me kuotė

Selina kjo ishte shum e bukur
MSN Messenger
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Vizito websitin e shkruesit
Shkodra
Admin
Admin


Anėtarėsuar: 18 Nov 2006
Mesazhe: 391
Vendodhja: Sofra Shkodrane Online
MesazhPostuar: Wed Feb 06, 2008 12:26 am Pėrgjigju me kuotė

SeLiNa_21 shkruajti:
Pershendetje te Gjitheve Personave qe Jane te Dashurume.Pa pas ndjenja
Letra s'shkruhet
Pa dasht zemra
.....................................~~~~ Te Dua S'ThuheT~~~~Mund te shkruani poezit tuaja te krijume nga menia Juaj


SeLiNa_21 kisssssssssssssssssssss baby:)
_________________Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Vizito websitin e shkruesit
james
Guest
MesazhPostuar: Thu Feb 14, 2008 10:09 pm Pėrgjigju me kuotė

Njė jetė pa dashuri nuk ka vlerė
Shfaq mesazhe nga:   
Posto temė tė re   Pėrgjigju temės    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Nė kėrkim tė romancės.


 
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ju nuk mund tė modifikoni postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė fshini postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė votoni nė votimet e kėtij forumi


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group