Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Download Lojra
Kėrce tek:  
Posto temė tė re   Pėrgjigju temės    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Lojra dhe rebuse
Autori Mesazh
Miri
Mod
Mod


Anėtarėsuar: 28 Mar 2007
Mesazhe: 2
MesazhPostuar: Sat Jun 09, 2007 3:38 pm Pėrgjigju me kuotė

Ketu Mund Te Shkarkoni Lojra !!





Kodi: ‹ Seleksiono › ‹ Zgjero ›
Features

Choice of 5 cars
3 types of turns
5 maps
Players modes include single player, 1one 1, progressive and multi-player up to 8 players

System Requirements
To play on the SkillGround site, your computer should meet the following requirements:

Internet Explorer (6.0 or above) or Firefox (1.5 or above)
A broadband Internet connection (High-Speed Cable or DSL is recommended with at least 128kb/sec constant connection)
Pentium 4 or Athlon equivalent (2 + GHz recommended)
WarPath and Kung Fu: Pentium 3 1 GHz or Athlon equivalent (2 + GHz recommended)
Windows XP or Windows 2000
256 MB RAM (512Mb or more Recommended)
2 GB of free hard drive space
100% DirectX 9.0 compatible 3-D graphics card with 128 MB video RAM and support for hardware T&L
DirectX 9.0 compatible sound card
Updated Drivers for your video and sound card
A keyboard, mouse, and monitor (monitor must support 1024 x 768 XGA resolution)


Kodi: ‹ Seleksiono › ‹ Zgjero ›
http://rapidshare.com/files/35972616/LA_Street_Racing.part1.rar
http://rapidshare.com/files/35908339/LA_Street_Racing.part2.rar
http://rapidshare.com/files/35918009/LA_Street_Racing.part3.rar
http://rapidshare.com/files/35933695/LA_Street_Racing.part4.rar



nese kerkohet pass atehere : Rapidman
_________________
Cun serjoz
Yahoo Messenger
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Vizito websitin e shkruesit
Ma-Origano
Aop
Aop


Anėtarėsuar: 11 Jan 2007
Mesazhe: 10
Vendodhja: Malesi-Tuz
MesazhPostuar: Sat Oct 27, 2007 2:31 pm Pėrgjigju me kuotė

ketu mund te shkarkoni lojra www.miniclips.com
MSN Messenger
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Vizito websitin e shkruesit
Shfaq mesazhe nga:   
Posto temė tė re   Pėrgjigju temės    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Lojra dhe rebuse


 
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ju nuk mund tė modifikoni postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė fshini postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė votoni nė votimet e kėtij forumi


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group