Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Ekonomi dhe biznes
Kėrce tek:  
Posto temė tė re
 Temat   Pėrgjigjet   Autori   Shikime   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Euro nė rėnie, bota nė recesion
0 Staf-Shkodra 1711 Fri Sep 05, 2008 5:25 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Porti, 1.2 miliardė, bllofi i radhės i Berishės
0 Staf-Shkodra 1090 Fri Sep 05, 2008 5:24 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Celularėt, deri mė 15 shtator, tarifat ulen 20 %
0 Staf-Shkodra 844 Mon Sep 01, 2008 3:23 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Anketa, njė shqiptar shpenzon 17 mijė lekė nė muaj
0 Staf-Shkodra 856 Wed Jul 16, 2008 5:25 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Dollari vijon rėnien
0 Staf-Shkodra 725 Sun Jul 13, 2008 3:13 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Dritat, ēmimi do tė rritet me 44%
0 Staf-Shkodra 798 Sun Jul 06, 2008 12:13 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Qeveria rrit pagat me 1 dollarė dita
0 Staf-Shkodra 731 Thu Jul 03, 2008 6:26 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri “Forbes”: Jeni tė fundit nė botė pėr mbrojtjen e investitorė
0 Staf-Shkodra 763 Tue Jul 01, 2008 3:56 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Beqja: Rritja e pensioneve mė e ulėta nė 17 vjet
0 Staf-Shkodra 765 Sat Jun 21, 2008 5:51 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Qeveria: Do rriten pagat dhe pensionet nė 1 korrik
0 Staf-Shkodra 823 Mon Jun 09, 2008 6:55 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Kafeja, zhdoganimet bien me 148 ton
0 Staf-Shkodra 689 Sun Jun 01, 2008 5:16 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Doganat dhe portet me sistem tė ri matės pėr karburantet
0 Staf-Shkodra 733 Thu May 29, 2008 4:02 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Kompania greke, 32 milionė Euro spital nė Shqipiri
0 Staf-Shkodra 794 Thu May 22, 2008 6:04 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Armo: Nesėr mbyllen ofertat, nė shitje 85% e aksioneve
0 Staf-Shkodra 749 Tue May 20, 2008 4:09 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Shumėfishohen eksportet e mineraleve
0 Staf-Shkodra 722 Tue May 20, 2008 4:01 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Biznesi: Falimentimi, ekskluzivitet i tatimeve
0 Staf-Shkodra 767 Tue May 20, 2008 3:59 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Pagat dhe pensionet, vetėm 3% rritje
0 Staf-Shkodra 816 Sun May 18, 2008 3:52 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Nis forumi ekonomik botėror "Crands Montana", sot
1 Staf-Shkodra 925 Fri May 16, 2008 4:15 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Rritja e ēmimit tė naftės, pasojat nė ekonomi
0 Staf-Shkodra 754 Thu May 15, 2008 4:07 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri FMN: Arkėtimet e energjisė mė tė ulėtat nė rajon
0 Staf-Shkodra 717 Wed May 14, 2008 7:08 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri FMN: Kujdes me borxhin publik dhe klimėn e biznesit
0 Staf-Shkodra 714 Wed May 14, 2008 7:07 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Qendrat e biznesit, parashikohet rritje me 170 000 m2
0 Staf-Shkodra 773 Wed May 14, 2008 7:06 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Banka Botėrore: “Kriza e ushqimeve do tė zgjasė deri nė 2015
0 Staf-Shkodra 666 Sun May 11, 2008 7:03 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Inflacioni kapėrcen sėrish kufirin maksimal
0 Staf-Shkodra 743 Fri May 09, 2008 4:28 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Dervishi: Nafta nė tregun vendas, mė cilėsore
0 Staf-Shkodra 735 Thu May 08, 2008 6:05 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Furnizimi me ujė, 69 % e totalit nuk faturohet
0 Staf-Shkodra 736 Thu May 08, 2008 5:59 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Fullani: Shqipėria nė BE? Ndoshta nė 2018
0 Staf-Shkodra 753 Thu May 08, 2008 5:57 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Shtrenjtohet jetesa e shqiptarėve
0 Staf-Shkodra 650 Thu May 08, 2008 5:56 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri KESH-i depoziton energji nė Greqi si rezervė pėr thatėsirėn
0 Staf-Shkodra 684 Wed May 07, 2008 6:53 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Nafta arrin rekordin e radhės, 120 dollarė pėr fuēi
0 Staf-Shkodra 696 Wed May 07, 2008 6:52 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Porti i Durrėsit, 15,2 milionė euro pėr terminalin e ri...
0 Staf-Shkodra 736 Wed May 07, 2008 6:50 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Shitja e ndėrtesave, taksat dhe procedurat qė ndjekin...
0 Staf-Shkodra 865 Wed May 07, 2008 6:48 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri AKKP-ja, gati shqyrtimin pėr 1200 dosje pronash deri nė fund
0 Staf-Shkodra 787 Mon May 05, 2008 5:23 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Agjencia realizoi hartėn e ēmimeve pėr tė gjitha pronat
0 Staf-Shkodra 681 Mon May 05, 2008 5:19 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Ish-pronarėt: “Ndryshimet pėr pronėn, jo nė favorin tonė”
0 Staf-Shkodra 653 Mon May 05, 2008 5:18 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Dokumentet dhe hapat e tjerė pėr tė kėrkuar pronėn
0 Staf-Shkodra 850 Mon May 05, 2008 5:17 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Shqyrtimi dhe pėrgatitja e dosjeve nga agjencitė
0 Staf-Shkodra 721 Mon May 05, 2008 5:16 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri BE: “Uragani” i ēmimeve mund ta fundosė ekonominė shqiptare
0 Staf-Shkodra 620 Mon May 05, 2008 5:15 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri BB: “Mbi 40% e tė varfėrve ekstremė nė Shqipėri, tė rinjtė”
0 Staf-Shkodra 680 Mon May 05, 2008 5:13 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Shqipėria po paguan mė shumė valutė pėr tė blerė ushqime nga
0 Staf-Shkodra 701 Mon May 05, 2008 5:12 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Edukimi financiar, guvernatori Fullani leksion punonjėsve tė
0 Staf-Shkodra 621 Mon May 05, 2008 5:10 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Greqia e pranon: “Emigrantėt shqiptarė pasurojnė ekonominė..
1 Staf-Shkodra 1104 Tue Apr 08, 2008 5:13 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Pensionistėt e rremė, hetim zyrtarėve tė Sigurimeve pėr...
1 Staf-Shkodra 895 Tue Apr 08, 2008 5:07 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri “Procedurat Tatimore”, rrėzohet neni i trashėgimit tė borxhe
1 Staf-Shkodra 929 Tue Apr 08, 2008 5:02 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri INSTAT-i, deficiti tregtar shkon nė 24,4 miliardė lekė
0 Staf-Shkodra 719 Tue Apr 08, 2008 4:34 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Sa ju kushton njė banesė nė Tiranė, bregdet dhe...
0 Staf-Shkodra 784 Mon Apr 07, 2008 6:22 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Rreziku i kredive tė kėqija, Banka Qendrore “luftė” me banka
0 Staf-Shkodra 731 Sun Apr 06, 2008 5:29 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Anėtarėsimi nė NATO, sa pėrfiton ekonomikisht Shqipėria
0 Staf-Shkodra 759 Sat Apr 05, 2008 5:07 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Harta e tokės 2008, rritet vlera e kompensimit pėr Tiranėn
0 Staf-Shkodra 815 Sat Apr 05, 2008 5:03 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Cila do tė jetė vlera e bonove nė privatizimet strategjike
0 Staf-Shkodra 727 Wed Apr 02, 2008 4:28 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Shfaq tema nga :  
Posto temė tė re    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Ekonomi dhe biznes Ora ėshtė sipas CET (Europe)
Shko tek faqja 1, 2  Tjetri

Shėnoji gjithė temat si tė lexuara
  Moderator: Genti

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja    Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    Lajmėrim Lajmėrim
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]    Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]    Ngjitės Ngjitės
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]    Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ju nuk mund tė modifikoni postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė fshini postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė votoni nė votimet e kėtij forumi


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group