Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Bukuri dhe estetike
Kėrce tek:  
Posto temė tė re
 Temat   Pėrgjigjet   Autori   Shikime   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 20 ushqimet pėr tė pasur njė lėkurė tė shėndetshme
0 Staf-Shkodra 1651 Wed May 07, 2008 6:39 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Sheqeri shpejton proceset e plakjes dhe shton stresin
0 Staf-Shkodra 917 Mon Apr 07, 2008 6:33 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 11 kėshillat pėr tė trajtuar kallot e kėmbėve
0 Staf-Shkodra 831 Sat Apr 05, 2008 5:13 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Dy mėnyrat e zbardhjes sė dhėmbėve dhe...
0 Staf-Shkodra 829 Fri Mar 28, 2008 6:34 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 10 rekomandimet qė duhet tė ndiqni pėr tė pasur trup nė form
0 Staf-Shkodra 843 Mon Mar 10, 2008 7:22 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Shfaq tema nga :  
Posto temė tė re    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Bukuri dhe estetike Ora ėshtė sipas CET (Europe)

Shėnoji gjithė temat si tė lexuara
  Moderator: Genti

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja    Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    Lajmėrim Lajmėrim
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]    Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]    Ngjitės Ngjitės
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]    Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ju nuk mund tė modifikoni postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė fshini postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė votoni nė votimet e kėtij forumi


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group