Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Emigracioni
Kėrce tek:  
Posto temė tė re
 Temat   Pėrgjigjet   Autori   Shikime   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Patenta Albanese in Italia
0 Shkodra 1532 Sun Jan 03, 2010 8:21 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Adresat e Ambasadave shqiptare ne bote
0 Staf 1129 Mon Sep 28, 2009 5:38 pm
Staf Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Kakavijė, lėnė vendin 60 mijė emigrantė
0 Staf-Shkodra 900 Mon Sep 01, 2008 3:25 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Kapshticė, 4 mijė emigrantė nė 24 orė
0 Staf-Shkodra 843 Wed Aug 06, 2008 4:54 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Patenta ndėrkombėtare, emigrantėt shtojnė kėrkesat...
0 Staf-Shkodra 828 Sun Aug 03, 2008 4:02 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Kakavije, ambulanca mjekėsore pėr emigrantėt
0 Staf-Shkodra 794 Tue Jul 22, 2008 4:54 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Emigrantėt nga Greqia, levizje e lirė pėr pushimet verore
0 Staf-Shkodra 760 Sat Jun 21, 2008 5:50 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Leonard Ajkun, rikthimi i balerinit shqiptar me famė...
0 Staf-Shkodra 891 Wed May 07, 2008 7:00 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Emigrantėt, e siguruar nė skemėn shqiptare, qė iu njihet...
0 Staf-Shkodra 893 Tue Apr 08, 2008 5:19 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Puna shtėpiake dhe procedurat e punėsimit nė Itali
0 Staf-Shkodra 814 Tue Apr 08, 2008 5:16 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Lėvizja e emigrantėve Shqipėri-Greqi, ja kriteret dhe afatet
0 Staf-Shkodra 861 Mon Mar 31, 2008 5:48 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Pesha e dyshtetesise
0 Staf-Shkodra 785 Thu Mar 13, 2008 6:22 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Shfaq tema nga :  
Posto temė tė re    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Emigracioni Ora ėshtė sipas CET (Europe)

Shėnoji gjithė temat si tė lexuara
  Moderator: Genti

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja    Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    Lajmėrim Lajmėrim
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]    Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]    Ngjitės Ngjitės
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]    Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ju nuk mund tė modifikoni postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė fshini postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė votoni nė votimet e kėtij forumi


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group