Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Kandidatėt pėr @perator
Kėrce tek:  
Posto temė tė re
 Temat   Pėrgjigjet   Autori   Shikime   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Lajmėrim: Lexoni ketu para se te shkruani.
0 Shkodra 868 Sun Jan 28, 2007 7:49 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Lajmėrim: Kerkesat Per Aop ose Sop
2 RaPSouL 1582 Sat Nov 25, 2006 7:48 pm
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Aop Ne kanalin #shkodra
4 Nest_shkodrani 3453 Fri Sep 05, 2008 10:17 pm
ShKoDrAn_Si_ShPiRt Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Se shpejti...
0 Shkodra 794 Fri Mar 28, 2008 8:39 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Heqje Mazive Sop Ne Kanalin #shkodra
0 Nest_shkodrani 766 Tue Mar 18, 2008 6:33 pm
Nest_shkodrani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Flm !!
0 CaSaNoVa 1064 Thu Jul 05, 2007 10:36 pm
CaSaNoVa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Sop
0 Nest_shkodrani 838 Thu Jul 05, 2007 7:33 pm
Nest_shkodrani Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Ckemi Shkodran !!
1 CaSaNoVa 1334 Thu Jul 05, 2007 2:44 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Kerkes per @aop ne #Shkodra
3 Dj PiRoMaN 2022 Sun Jan 28, 2007 7:47 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Shfaq tema nga :  
Posto temė tė re    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Kandidatėt pėr @perator Ora ėshtė sipas CET (Europe)

Shėnoji gjithė temat si tė lexuara
  Moderatorė: Acesor, Nest_shkodrani, Genti

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja    Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    Lajmėrim Lajmėrim
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]    Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]    Ngjitės Ngjitės
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]    Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ju nuk mund tė modifikoni postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė fshini postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė votoni nė votimet e kėtij forumi


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group