Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Shkenca dhe jeta.
Kėrce tek:  
Posto temė tė re
 Temat   Pėrgjigjet   Autori   Shikime   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Nė SHBA, qyteti i parė qė “ecėn” me erėn
0 Staf-Shkodra 1678 Fri Jul 18, 2008 5:33 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Dashuri me nje Robot
0 Staf-Shkodra 911 Tue Jun 17, 2008 5:02 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Disa nga guret e historise se progresit teknologjik
0 Staf-Shkodra 1012 Thu May 29, 2008 5:02 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Panoptikoni i Benthamit
1 Staf-Shkodra 1462 Sun May 25, 2008 4:06 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Kontratualistika mbi ndertimin e mjeteve te hapesires
1 Staf-Shkodra 1144 Wed May 21, 2008 3:49 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Kodikėt e Shqipėrisė
0 Nest_shkodrani 976 Tue Mar 25, 2008 7:53 pm
Nest_shkodrani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri ENIGMA
0 Staf-Shkodra 1009 Tue Feb 26, 2008 7:42 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 21 DHJETOR 2012: FUNDI I BOTES APO FILLIM I RI?
1 Staf-Shkodra 1336 Sat Feb 23, 2008 5:23 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Gjurmėt e civilizimeve tė zhdukura
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3 ]
30 RaPSouL 9877 Thu Jan 04, 2007 10:40 am
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Kuriozitete nga Shkenca dhe Jeta
0 RaPSouL 1039 Mon Nov 27, 2006 12:29 pm
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit
Shfaq tema nga :  
Posto temė tė re    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Shkenca dhe jeta. Ora ėshtė sipas CET (Europe)

Shėnoji gjithė temat si tė lexuara
  Moderatorė: Acesor, Genti

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja    Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    Lajmėrim Lajmėrim
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]    Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]    Ngjitės Ngjitės
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]    Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ju nuk mund tė modifikoni postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė fshini postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė votoni nė votimet e kėtij forumi


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group