Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Pėrshėndetje dhe urime.
Kėrce tek:  
Posto temė tė re
 Temat   Pėrgjigjet   Autori   Shikime   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Pershendetje Te Gjitheve :)
0 Nest_shkodrani 1724 Mon Apr 05, 2010 2:53 pm
Nest_shkodrani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri GEZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI 2009
1 Shkodra 1324 Fri Dec 26, 2008 5:25 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Gezuar Festen e Kurban Bajramit
0 Staf-Shkodra 1123 Mon Dec 08, 2008 4:28 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Flm shum naqe & respekte
0 [A-SHKODRANI] 1425 Thu Sep 25, 2008 6:46 pm
[A-SHKODRANI] Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Gezuar Ditelindjen [A-SHKODRANI]
1 Staf-Shkodra 1396 Wed Sep 24, 2008 6:00 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Pershendetje per cunat e shkodres
0 Staf-Shkodra 1078 Sun Jun 29, 2008 3:29 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Genti u bash 100 vjec vlla.
3 [A-SHKODRANI] 2360 Sun Jun 01, 2008 5:14 pm
KUSH__JE_TI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Urime
1 Nest_shkodrani 1360 Sun Mar 23, 2008 6:07 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Shumė urime pėr Pashkėt
0 Staf-Shkodra 1035 Sun Mar 23, 2008 4:53 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Gėzuar festėn e Sulltan Novruzit!
0 Staf-Shkodra 1067 Sat Mar 22, 2008 5:17 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Gezuar Diten e veres!!!
0 Staf-Shkodra 1013 Fri Mar 14, 2008 10:13 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Gezuar Pavaresine e Kosoves!
1 Staf-Shkodra 1524 Sat Mar 08, 2008 10:39 pm
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Gezuar 8 marsin nenava tona.
1 Staf-Shkodra 1830 Sat Mar 08, 2008 10:37 pm
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Dy fjale per 7 Marsin
0 Staf-Shkodra 1076 Fri Mar 07, 2008 6:24 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Pershendetje anetar te Forumit !
3 GONI-LEZHJAN 1961 Wed Feb 13, 2008 8:56 am
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Pershjendetje
2 hermes 1915 Sat Jun 23, 2007 3:08 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Gezuar diten e veres !
3 AlbaneZ 2369 Sun Apr 22, 2007 6:11 pm
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Gezuar 7-8 Marsin
1 AlbaneZ 1532 Wed Mar 14, 2007 5:07 pm
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit
Shfaq tema nga :  
Posto temė tė re    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Pėrshėndetje dhe urime. Ora ėshtė sipas CET (Europe)

Shėnoji gjithė temat si tė lexuara
  Moderatorė: Acesor, Genti

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja    Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    Lajmėrim Lajmėrim
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]    Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]    Ngjitės Ngjitės
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]    Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ju nuk mund tė modifikoni postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė fshini postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė votoni nė votimet e kėtij forumi


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group