Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Prezantoni veten nė forum.
Kėrce tek:  
Posto temė tė re
 Temat   Pėrgjigjet   Autori   Shikime   Mesazhi i fundit 
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Lajmėrim: Lexoni Kete Perpara Se Te Shkruani Ne Forumin Shkodran
0 Shkodra 1321 Sat Nov 18, 2006 8:33 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Pershendetje te gjitheve...
4 BENI 3721 Mon Sep 29, 2008 2:34 pm
Acesor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Mire Se Ju Gjeta
2 L3nD1 1949 Fri Sep 05, 2008 5:27 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Mirsejugjeta te gjitheve
1 GONI-LEZHJAN 1575 Sun Mar 30, 2008 3:22 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Mire se ju gjej!
1 Lukas 1714 Sun Mar 09, 2008 6:52 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Pershendetje te gjithve !
1 Diavoletto 1871 Sat Mar 08, 2008 10:41 pm
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Pershnetje
2 optimus 2227 Sat Mar 08, 2008 10:40 pm
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Mir se Ju Gjeta
4 CaSaNoVa 2884 Fri Feb 15, 2008 3:58 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri pershendetje edhe nga une!
2 Staf-Shkodra 1921 Sat Jan 05, 2008 12:55 pm
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Ckemi
2 _DJaL_SimPaTiCk_ 2157 Tue Sep 04, 2007 1:40 pm
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet pershendetje all
2 Miri 2144 Thu Jun 28, 2007 8:09 pm
Marina Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Mirse erdha
3 Miri 2309 Sat Jun 02, 2007 8:58 am
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Pershendetje !!
1 REJDI 1994 Fri May 11, 2007 7:23 am
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Pershendetje erdha pra:)
3 Acesor 2749 Fri Apr 06, 2007 10:30 am
Albanian^Boy Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Prezatim
3 Nedi 2675 Thu Mar 15, 2007 7:15 pm
Marina Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Mir se ju gjeta te gjithve njeher dhe suksese ...
4 Dreq_Shkodrani 2928 Wed Mar 14, 2007 10:05 am
Marina Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Epo Me Erdhi Rradha E Prezantimit
5 _B_r_U_n_O_ 2831 Wed Mar 14, 2007 10:01 am
Marina Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Prezantimi Im!! PsYcHoLoG!!
3 Psycholog 2615 Wed Mar 14, 2007 9:57 am
Marina Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Mireseerdhe :)
7 Marina 3980 Wed Mar 14, 2007 9:51 am
Marina Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Pershendetje te gjithve.
3 Nest_shkodrani 2046 Thu Mar 01, 2007 5:34 pm
AlbaneZ Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Mirse ju gjeta te gjithve :)
6 [A-SHKODRANI] 3631 Mon Feb 19, 2007 12:48 pm
AlbaneZ Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Pershendetje te Gjithve...
7 SeLiNa_21 3823 Mon Feb 19, 2007 12:27 pm
AlbaneZ Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet tushi tushi rrapatushi :D
4 ShKoDrAn_Si_ShPiRt 2918 Fri Feb 09, 2007 5:25 pm
_B_r_U_n_O_ Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Pershendetje
4 Mariachi 2434 Wed Feb 07, 2007 3:59 pm
Dj PiRoMaN Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Hi All
4 Albanian^Boy 2560 Mon Feb 05, 2007 2:50 pm
_B_r_U_n_O_ Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Pershendetje!
2 Ma-Origano 2091 Sun Feb 04, 2007 5:23 pm
Albanian^Boy Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Mire Se Erdha
2 Clever_Boy 1970 Thu Feb 01, 2007 11:20 am
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Pershendetje
5 RaPSouL 3004 Thu Jan 25, 2007 4:59 pm
SeLiNa_21 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet pershendetje
2 Erioni_El 2023 Mon Jan 22, 2007 9:35 pm
SeLiNa_21 Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet hajt nje mroma all ketu !!!!
1 zastava 1601 Thu Jan 18, 2007 11:19 am
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Pėrshendetje!
2 Tini 2009 Sat Dec 30, 2006 7:21 pm
Baddd_GirL Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Mire se ju gjeta te gjitheve o njerez te mire ...
1 CeLi 1524 Wed Dec 27, 2006 12:44 pm
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Mire se ju gjeta:)
1 P-FaRm 1516 Mon Dec 18, 2006 8:23 pm
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Mire Se Erdha Dhe Mire Se Ju Gjeje Te Gjithve
2 Dj PiRoMaN 2019 Tue Dec 12, 2006 10:00 am
Psycholog Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Mire Se Ju Gjeta Te Gjitheve :)
1 Th3-ScoR3 1774 Tue Dec 12, 2006 9:57 am
Psycholog Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet Pershendetje
4 VSS 3004 Sat Dec 02, 2006 2:16 pm
Dj PiRoMaN Shiko mesazhin e fundit
Shfaq tema nga :  
Posto temė tė re    Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore » Prezantoni veten nė forum. Ora ėshtė sipas CET (Europe)

Shėnoji gjithė temat si tė lexuara
  Moderatorė: Acesor, Genti

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja    Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    Lajmėrim Lajmėrim
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]    Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]    Ngjitės Ngjitės
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]    Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Ju nuk mund tė modifikoni postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė fshini postimet tuaja nė kėtė forum
Ju nuk mund tė votoni nė votimet e kėtij forumi


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group