Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Search found 399 matches
Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore
   Forum   Temat   Autori   Pėrgjigjet   Shikime   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Tema e shtypit tė ditės. Australian topless bathing ban urged
Shkodra 0 1539 Mon Aug 16, 2010 12:21 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma te huaj.(VIDEO) Matrix Revolutions
Shkodra 0 1564 Sun Aug 15, 2010 4:25 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma te huaj.(VIDEO) Io Robot
Shkodra 0 988 Sun Aug 15, 2010 4:23 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma te huaj.(VIDEO) Matrix Reloaded
Shkodra 0 1015 Sun Aug 15, 2010 4:18 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma te huaj.(VIDEO) Babylon
Shkodra 0 1007 Sun Aug 15, 2010 4:16 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma te huaj.(VIDEO) Classe 1999
Shkodra 0 1104 Sun Aug 15, 2010 4:01 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma te huaj.(VIDEO) Wolfman
Shkodra 0 980 Sun Aug 15, 2010 3:50 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma te huaj.(VIDEO) Legion
Shkodra 0 1074 Sun Aug 15, 2010 3:47 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma te huaj.(VIDEO) Repo Men
Shkodra 0 1041 Sun Aug 15, 2010 3:43 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma te huaj.(VIDEO) Aiuto Vampiro
Shkodra 0 1006 Sun Aug 15, 2010 3:32 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma te huaj.(VIDEO) Universal Soldier
Shkodra 0 975 Sun Aug 15, 2010 3:27 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma te huaj.(VIDEO) Predators
Shkodra 0 1023 Sun Aug 15, 2010 3:06 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma te huaj.(VIDEO) The Twilight Saga – Eclipse
Shkodra 0 1095 Sun Aug 15, 2010 2:58 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma te huaj.(VIDEO) Solomon Kane
Shkodra 0 946 Sun Aug 15, 2010 2:50 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma te huaj.(VIDEO) Michael Jackson
Shkodra 0 908 Sun Aug 15, 2010 2:45 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma te huaj.(VIDEO) Sansone
Shkodra 0 826 Sun Aug 15, 2010 2:32 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma Shqiptare (VIDEO) Fillim i veshtire
Shkodra 0 1429 Sun Aug 01, 2010 2:53 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma Shqiptare (VIDEO) Telefoni i nje mengjezi
Shkodra 0 847 Sun Aug 01, 2010 2:52 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma Shqiptare (VIDEO) Familja Ime
Shkodra 0 790 Sun Aug 01, 2010 2:19 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma te huaj.(VIDEO) Zoti Rrufeve
Shkodra 0 821 Mon Jul 05, 2010 12:12 am
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Muzika Shqiptare.(VIDEO) Muzika Shqiptare
Shkodra 0 1532 Fri Jun 04, 2010 1:01 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Humor Shqiptar.(VIDEO) Humor Shkodran "Ca t'tha"
Shkodra 0 1471 Fri Jun 04, 2010 12:59 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Humor Shqiptar.(VIDEO) Fotografia
Shkodra 0 860 Fri Jun 04, 2010 12:57 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma te huaj.(VIDEO) Avatar
Shkodra 0 881 Fri Jun 04, 2010 12:51 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma te huaj.(VIDEO) Il figlio dello Sceico
Shkodra 0 878 Fri Jun 04, 2010 12:32 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Votime dhe Sondazhe [ Sondazh ] Kriza do te zgjidhet ne:
Shkodra 0 8399 Thu Jun 03, 2010 9:19 am
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma te huaj.(VIDEO) Squadra Antimafia
Shkodra 0 893 Tue Apr 27, 2010 12:08 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Pėrshėndetje dhe urime. Pershendetje Te Gjitheve :)
Nest_shkodrani 0 1724 Mon Apr 05, 2010 2:53 pm
Nest_shkodrani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Emigracioni Patenta Albanese in Italia
Shkodra 0 1532 Sun Jan 03, 2010 8:21 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Informatikė & Internet. Mozilla Firefox feston pesė vjetorin
Shkodra 0 1569 Fri Nov 13, 2009 5:39 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Emigracioni Adresat e Ambasadave shqiptare ne bote
Staf 0 1129 Mon Sep 28, 2009 5:38 pm
Staf Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Informatikė & Internet. Nokia lancion versionin e saj laptop Nokia Booklet 3G
Staf 0 914 Mon Sep 28, 2009 5:12 pm
Staf Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Informatikė & Internet. Parandalo restartimin automatik te Xp ne rast te ndonje demt
Tini 0 1180 Sun Jun 21, 2009 11:06 pm
Tini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Informatikė & Internet. Si te skanojm Pc- pa Software
Tini 0 1135 Sun Jun 21, 2009 11:06 pm
Tini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Informatikė & Internet. Nė botė ka 177 milionė domaine tė ndryshme
Tini 0 1100 Sun Jun 21, 2009 10:56 pm
Tini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Informatikė & Internet. Microsoft shkėput mbėshtetjen pėr Windows XP
Tini 0 1062 Sun Jun 21, 2009 10:55 pm
Tini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Bota Terremoto L' Aquila
Shkodra 0 1641 Mon Apr 06, 2009 1:14 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Pėrshėndetje dhe urime. Gezuar Festen e Kurban Bajramit
Staf-Shkodra 0 1123 Mon Dec 08, 2008 4:28 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Albumi fotografik Ngjitės Lexoni ketu para se te postoni.
Shkodra 0 1704 Sun Nov 23, 2008 6:15 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Albania.(VIDEO) Top Show - Shkodra e bekueme, Shkodra dhe shkodranet
Shkodra 0 1718 Mon Nov 10, 2008 8:16 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Albania.(VIDEO) Pashko Vasa -O moj Shqypni e mjera Shqini ....
Shkodra 0 1227 Sun Oct 26, 2008 2:42 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Pėrshėndetje dhe urime. Flm shum naqe & respekte
[A-SHKODRANI] 0 1425 Thu Sep 25, 2008 6:46 pm
[A-SHKODRANI] Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Tema shoqėrore Thellohet deficiti tregtar me 14 pėrqind
Staf-Shkodra 0 1634 Fri Sep 12, 2008 3:50 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Aktualitete shoqėrore. Gjirokastėr, gjobiten 612 shoferė
Staf-Shkodra 0 1818 Wed Sep 10, 2008 5:08 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Sport.(VIDEO) Shqiperi - Suedi 0-0 Barazim i Merituar
Shkodra 0 1681 Tue Sep 09, 2008 7:18 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Ekonomi dhe biznes Euro nė rėnie, bota nė recesion
Staf-Shkodra 0 1711 Fri Sep 05, 2008 5:25 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Ekonomi dhe biznes Porti, 1.2 miliardė, bllofi i radhės i Berishės
Staf-Shkodra 0 1090 Fri Sep 05, 2008 5:24 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Aktualitete shoqėrore. Cikli i dytė, pranimet me mesatare shtatė
Staf-Shkodra 0 1201 Fri Sep 05, 2008 5:22 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Aktualitete shoqėrore. Kukės, lopėt me plasje nga uji i ndotur i Drinit
Staf-Shkodra 0 1137 Fri Sep 05, 2008 5:17 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Aktualitete shoqėrore. Sherr nė portin e Vlorės, dy tė arrestuar
Staf-Shkodra 0 1143 Wed Sep 03, 2008 4:31 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
 
Shko tek faqja 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Tjetri
Ora ėshtė sipas CET (Europe)
Kėrce tek:  


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group