Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Ora ėshtė Thu Jul 02, 2020 8:11 am
Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
..:: Mė Pranė Njėri-Tjetrit ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Shtypi dhe Politika ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Kultura Shkodrane ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Bota Shpirtėrore ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Shkenca ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Rubrikat ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Video - Media ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Sporti dhe Sportdashėsit ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Shkodra ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Na bashkoi sofra Shkodrane
Ne kete forum vizitoret e kanalit legjendar #shkodra mund te komunikojne me njeri-tjetrin ose te mesojne me shume mbi sherbimin e IRC tek Rrjeti Shkodran.
Moderatorė Acesor, Genti
3 6 Sun Oct 28, 2007 5:32 pm
Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Ankesat tuaja pėr stafin Shkodran.
Ketu te gjithe vizitoret e dhomes, mund te postojne ankesat e tyre ne lidhje me sjelljen e stafit te kanalit #shkodra.
Moderatorė Acesor, Genti
1 1 Tue Jan 09, 2007 7:42 pm
[A-SHKODRANI] Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Kandidatėt pėr @perator
Te gjithe ata qe kane deshire te bejne pjese ne stafin Shkodran, mund te aplikojne ne kete forum.
Moderatorė Acesor, Nest_shkodrani, Genti
9 19 Fri Sep 05, 2008 10:17 pm
ShKoDrAn_Si_ShPiRt Shiko mesazhin e fundit

..:: Projekti dhe Shėrbime ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

Ora ėshtė sipas CET (Europe)
Kush ėshtė online
Kush ėshtė online Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1227 artikuj
Forumi ka 561 anėtarė tė regjistruar, Anėtari mė i ri ėshtė cathleenwt1
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 128 mė Wed Jun 27, 2007 8:05 pm
12 pėrdorues online: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė   [ Administrator ]   [ Moderator ]
Anėtarėt e regjistruar Asnjė

Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja    Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    Forumi ėshtė kycur Forumi ėshtė kycur


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group