Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Ora ėshtė Thu Jul 02, 2020 7:55 am
Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
..:: Mė Pranė Njėri-Tjetrit ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Shtypi dhe Politika ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Kultura Shkodrane ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Bota Shpirtėrore ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Shkenca ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Rubrikat ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Video - Media ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Sporti dhe Sportdashėsit ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Futbolli.
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės "Vllaznia", pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
Moderatorė Acesor, AlbaneZ, Genti, Champions
23 41 Sun Mar 30, 2008 1:26 pm
AlbaneZ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Sporti shqiptar.
Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithėsi mbi sportet nė Shqipėri dhe jetėn e arrritjet e sportistėve shqiptarė.
Moderatorė Acesor, Genti, Champions
5 99 Tue Apr 08, 2008 4:36 pm
Nest_shkodrani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Sporti nėpėr botė.
Ngjarjet nga sporti neper Bote, NBA, Atletika, Boksi etj
Moderatorė Acesor, Genti, Champions
5 7 Sun May 11, 2008 1:37 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Formula 1.
Tė gjithė tifozėt e Formula 1 dhe shpejtėsisė janė tė ftuar tė marrin pjesė kėtu. Benzi kudo kryeson :)
Moderatorė Acesor, Genti
8 15 Wed Feb 13, 2008 9:51 am
Shkodra Shiko mesazhin e fundit

..:: Shkodra ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Projekti dhe Shėrbime ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

Ora ėshtė sipas CET (Europe)
Kush ėshtė online
Kush ėshtė online Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1227 artikuj
Forumi ka 561 anėtarė tė regjistruar, Anėtari mė i ri ėshtė cathleenwt1
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 128 mė Wed Jun 27, 2007 8:05 pm
7 pėrdorues online: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė   [ Administrator ]   [ Moderator ]
Anėtarėt e regjistruar Asnjė

Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja    Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    Forumi ėshtė kycur Forumi ėshtė kycur


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group