Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Ora ėshtė Thu Jul 02, 2020 7:24 am
Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
..:: Mė Pranė Njėri-Tjetrit ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Shtypi dhe Politika ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Kultura Shkodrane ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Bota Shpirtėrore ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Komuniteti musliman.
Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.
Moderatorė Acesor, Genti
2 19 Thu Jan 04, 2007 10:26 am
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Komuniteti orthodhoks.
Ne kete forum, te gjithe besimtaret orthodhokse diskutojne ne lidhje me fene e tyre dhe ndajne me njeri-tjetrin eksperiencat e besimi
Moderatorė Acesor, Genti
2 2 Sun Apr 27, 2008 1:23 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Komuniteti bektashi.
Komuniteti bektashi Nė kėtė forum besimtarėt bektashij mblidhen pėr tė mėsuar mė shumė mbi besimin e tyre dhe pėr tė rejat e komunitetit tė tyre.
Moderatorė Acesor, Genti
2 4 Sat Mar 22, 2008 5:30 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Komuniteti katolik.
Komuniteti katolik Besimtaret katolike mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.
Moderatorė Acesor, Genti
5 5 Fri Mar 21, 2008 5:31 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Komuniteti protestant.
Ne kete forum mblidhen te gjithe besimtaret protestante te dominacioneve dhe bashkesive te ndryshme per te diskutuar mbi besimin e tyre ne Zot.
Moderatorė Acesor, Genti
1 1 Sun Jan 07, 2007 6:00 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Agnosticizėm dhe ateizėm.
Ne kete forum marrin pjese te gjithe ata shkodrane qe ose nuk besojne ne Zot ose jane ateiste, ose besojne ne Zot ne menyren e tyre.
Moderatorė Acesor, Genti
2 4 Sat Feb 16, 2008 5:56 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit

..:: Shkenca ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Rubrikat ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Video - Media ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Sporti dhe Sportdashėsit ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Shkodra ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Projekti dhe Shėrbime ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

Ora ėshtė sipas CET (Europe)
Kush ėshtė online
Kush ėshtė online Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1227 artikuj
Forumi ka 561 anėtarė tė regjistruar, Anėtari mė i ri ėshtė cathleenwt1
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 128 mė Wed Jun 27, 2007 8:05 pm
7 pėrdorues online: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė   [ Administrator ]   [ Moderator ]
Anėtarėt e regjistruar Asnjė

Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja    Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    Forumi ėshtė kycur Forumi ėshtė kycur


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group