Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Ora ėshtė Thu Jul 02, 2020 7:08 am
Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
..:: Mė Pranė Njėri-Tjetrit ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Shtypi dhe Politika ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Kultura Shkodrane ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Kulturė demokratike.
Nė kėtė forum tė gjithė intelektualėt shkodrane qė gėzojne kulturėn e duhur demokratike, janė tė lutur tė ndajnė me shqiptarėt e tjerė eksperiencėn dhe vlerat e njė shoqėrie demokratike.
Moderatorė Acesor, Genti
5 7 Sun Mar 30, 2008 3:56 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Arti Shkodran.
Nė kėtė forum ftojmė artistėt shkodrane nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.
Moderatorė Acesor, Genti
1 1 Sat Dec 30, 2006 1:27 pm
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Muzika.
Postoni lirikat e kėngėve tuaja mė tė dashura. Njė koleksion tė madh albumesh mund t'i dėgjoni edhe nga faqja jonė muzikore dhe kėtu mund tė postoni lirikat e kėngėve mė tė dashura.
Moderatorė Acesor, Genti
4 15 Mon May 05, 2008 4:44 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Letėrsia.
Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.
Moderatorė Acesor, Genti
1 1 Sun Mar 04, 2007 5:12 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Humor
Ky ėshtė mbase forumi mė i famshėm. Kėtu do tė gjeni humor Shkodran, nga cdo seks, racė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta shkodrane dhe mos harroni tė qeshni :)
Moderatorė Acesor, Genti
10 15 Fri Aug 29, 2008 12:21 am
ShKoDrAn_Si_ShPiRt Shiko mesazhin e fundit

..:: Bota Shpirtėrore ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Shkenca ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Rubrikat ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Video - Media ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Sporti dhe Sportdashėsit ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Shkodra ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Projekti dhe Shėrbime ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

Ora ėshtė sipas CET (Europe)
Kush ėshtė online
Kush ėshtė online Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1227 artikuj
Forumi ka 561 anėtarė tė regjistruar, Anėtari mė i ri ėshtė cathleenwt1
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 128 mė Wed Jun 27, 2007 8:05 pm
6 pėrdorues online: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė   [ Administrator ]   [ Moderator ]
Anėtarėt e regjistruar Asnjė

Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja    Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    Forumi ėshtė kycur Forumi ėshtė kycur


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group