Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Ora ėshtė Thu Jul 02, 2020 6:40 am
Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
..:: Mė Pranė Njėri-Tjetrit ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Shtypi dhe Politika ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Tema e shtypit tė ditės.
Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.
Moderatorė Acesor, Genti
1 1 Mon Aug 16, 2010 12:21 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Aktualitete shoqėrore.
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shkodrane nė vecanti dhe qytetet shqiptare nė pergjithsi.
Moderatorė Acesor, Genti
93 96 Wed Sep 10, 2008 5:08 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Historia.
Diskutoni mbi historinė duke servirur fakte historike qė mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan njė pjesė tė historisė.
Moderatorė Acesor, Genti
9 19 Sat Mar 22, 2008 11:28 pm
Nest_shkodrani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Dialekti Shkodran.
Albanologjia, historiku i shkodres, studime shkencore qė hedhin dritė mbi origjinalitetin e dialektit te Shkodres.
Moderatorė Acesor, Genti
1 14 Wed Jan 17, 2007 12:10 pm
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit

..:: Kultura Shkodrane ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Bota Shpirtėrore ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Shkenca ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Rubrikat ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Video - Media ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Sporti dhe Sportdashėsit ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Shkodra ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Projekti dhe Shėrbime ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

Ora ėshtė sipas CET (Europe)
Kush ėshtė online
Kush ėshtė online Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1227 artikuj
Forumi ka 561 anėtarė tė regjistruar, Anėtari mė i ri ėshtė cathleenwt1
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 128 mė Wed Jun 27, 2007 8:05 pm
9 pėrdorues online: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė   [ Administrator ]   [ Moderator ]
Anėtarėt e regjistruar Asnjė

Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja    Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    Forumi ėshtė kycur Forumi ėshtė kycur


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group