Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Ora ėshtė Thu Jul 02, 2020 6:23 am
Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
..:: Mė Pranė Njėri-Tjetrit ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Shtypi dhe Politika ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Kultura Shkodrane ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Bota Shpirtėrore ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Shkenca ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Rubrikat ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Emigracioni
Ne kete rubrike, emigrantet shqiptare komunikojne me njeri-tjetrin mbi shqetesimet, problemet dhe enderrat e tyre.
Moderator Genti
12 12 Sun Jan 03, 2010 8:21 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Bukuri dhe estetike
Cfare eshte e bukur? Cfare do ti ndryshonit paraqitjes tuaj? Cfare eshte ne mode kete sezon? Kete informacion e mesoni vetem ne kete forum.
Moderator Genti
5 5 Wed May 07, 2008 6:39 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Ekonomi dhe biznes
Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.
Moderator Genti
69 75 Fri Sep 05, 2008 5:25 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Tema shoqėrore
Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..
Moderator Genti
24 24 Fri Sep 12, 2008 3:50 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Bota
Ne kete teme mund te shkruani cdo gje ne lidhje me historikun Boteror
Moderator Genti
9 25 Mon Apr 06, 2009 1:14 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit

..:: Video - Media ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Sporti dhe Sportdashėsit ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Shkodra ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Projekti dhe Shėrbime ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

Ora ėshtė sipas CET (Europe)
Kush ėshtė online
Kush ėshtė online Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1227 artikuj
Forumi ka 561 anėtarė tė regjistruar, Anėtari mė i ri ėshtė cathleenwt1
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 128 mė Wed Jun 27, 2007 8:05 pm
9 pėrdorues online: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė   [ Administrator ]   [ Moderator ]
Anėtarėt e regjistruar Asnjė

Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja    Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    Forumi ėshtė kycur Forumi ėshtė kycur


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group