Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Ora ėshtė Thu Jul 02, 2020 8:14 am
Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
..:: Mė Pranė Njėri-Tjetrit ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Shtypi dhe Politika ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Kultura Shkodrane ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Bota Shpirtėrore ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Shkenca ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Rubrikat ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Video - Media ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Filma Shqiptare (VIDEO)
Ne kete kategori do gjeni filma Shqiptar.
Moderator Genti
16 16 Sun Aug 01, 2010 2:53 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma te huaj.(VIDEO)
Ne kete kategori do gjeni filma te huaj.
Moderator Genti
19 19 Sun Aug 15, 2010 4:25 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Humor Shqiptar.(VIDEO)
Humor Shqiptar do e gjeni ne ket forum.
Moderator Genti
2 2 Fri Jun 04, 2010 12:59 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Sport.(VIDEO)
Video nga sporti do gjeni ne kete kategori.
Moderator Genti
4 3 Tue Sep 09, 2008 7:18 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Albania.(VIDEO)
Video nga Shqiperia do gjeni ne kete forum.
Moderator Genti
8 8 Mon Nov 10, 2008 8:16 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Kosova.(VIDEO)
Video nga Kosova do gjeni ne kete forum.
Moderator Genti
1 1 Mon Mar 10, 2008 2:21 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Telekomedi Shqitare.(VIDEO)
Telekomedite Shqiptare do i gjeni ketu.
Moderator Genti
6 6 Mon Mar 03, 2008 6:08 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Muzika Shqiptare.(VIDEO)
Muzika Shqiptare dhe ajo Shkodrane do i gjeni ne kete teme.
Moderator Genti
1 1 Fri Jun 04, 2010 1:01 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Muzika e huaj.(VIDEO)
Muziken e huaj do e gjeni ne kete teme.
Moderator Genti
202 203 Sun Aug 15, 2010 5:53 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Humor i huaj.(VIDEO)
Ne kete teme do gjeni humor nga vende te ndryshme te botes.
Moderator Genti
2 2 Sun May 04, 2008 11:49 am
Shkodra Shiko mesazhin e fundit

..:: Sporti dhe Sportdashėsit ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Shkodra ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Projekti dhe Shėrbime ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

Ora ėshtė sipas CET (Europe)
Kush ėshtė online
Kush ėshtė online Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1227 artikuj
Forumi ka 561 anėtarė tė regjistruar, Anėtari mė i ri ėshtė cathleenwt1
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 128 mė Wed Jun 27, 2007 8:05 pm
13 pėrdorues online: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė   [ Administrator ]   [ Moderator ]
Anėtarėt e regjistruar Asnjė

Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja    Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    Forumi ėshtė kycur Forumi ėshtė kycur


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group