Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Ora ėshtė Thu Jul 02, 2020 8:16 am
Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
..:: Mė Pranė Njėri-Tjetrit ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Prezantoni veten nė forum.
Pasi tė regjistroheni, mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes) Krijoni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.
Moderatorė Acesor, Genti
37 137 Mon Sep 29, 2008 2:34 pm
Acesor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Pėrshėndetje dhe urime.
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
Moderatorė Acesor, Genti
19 35 Mon Apr 05, 2010 2:53 pm
Nest_shkodrani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Nė kėrkim tė romancės.
Nėse kėrkoni tė njiheni me shkodrane aty ku jetoni, thjeshtė pėr shoqeri ose pėr marrėdhėnie mė intime, postoni diēka mbi veten tuaj nė forumin pėrkatės.
Moderatorė Acesor, Genti
7 23 Thu Feb 14, 2008 10:09 pm
james Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Diaspora.
Kontaktoni Shqiptare tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim.
Moderatorė Acesor, Genti, optimus
2 6 Wed Feb 06, 2008 12:28 am
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Votime dhe Sondazhe
Ne kete teme u jepet mundesia te shkruani Sondazhet ose Votime te faqeve tuaja.
Moderatorė Acesor, Genti
1 1 Thu Jun 03, 2010 9:19 am
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Albumi fotografik
Nė kėtė forum mund tė sillni foto nga natyra shkodrane dhe ajo shqiptare: artistėsh, shkrimtarėsh, pika turistike, apo foto nga jeta juaj personale.
   
1 1 Sun Nov 23, 2008 6:15 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit

..:: Shtypi dhe Politika ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Kultura Shkodrane ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Bota Shpirtėrore ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Shkenca ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Rubrikat ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Video - Media ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Sporti dhe Sportdashėsit ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Shkodra ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

..:: Projekti dhe Shėrbime ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 

Ora ėshtė sipas CET (Europe)
Kush ėshtė online
Kush ėshtė online Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1227 artikuj
Forumi ka 561 anėtarė tė regjistruar, Anėtari mė i ri ėshtė cathleenwt1
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 128 mė Wed Jun 27, 2007 8:05 pm
8 pėrdorues online: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė   [ Administrator ]   [ Moderator ]
Anėtarėt e regjistruar Asnjė

Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja    Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    Forumi ėshtė kycur Forumi ėshtė kycur


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group