Identifikohu pėr tė parė mesazhet private 
Identifikim: Fjalėkalim:   
  Shkodra - ForumiShkodran
  Shkodra Qyteti Humorit Me Tradita Te Lashta Kulturore
Hyrje  Portali  Chat  Downloads  Video  E-M@IL  Ndihme  Kėrko  Lista e Anėtarėve  Grupet e Anėtarėve  Paneli Anėtarit  Regjistrohu

Ora ėshtė Thu Jul 02, 2020 6:39 am
Shkodra - ForumiShkodran Faqja Kryesore
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
..:: Mė Pranė Njėri-Tjetrit ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Prezantoni veten nė forum.
Pasi tė regjistroheni, mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes) Krijoni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.
Moderatorė Acesor, Genti
37 137 Mon Sep 29, 2008 2:34 pm
Acesor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Pėrshėndetje dhe urime.
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.
Moderatorė Acesor, Genti
19 35 Mon Apr 05, 2010 2:53 pm
Nest_shkodrani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Nė kėrkim tė romancės.
Nėse kėrkoni tė njiheni me shkodrane aty ku jetoni, thjeshtė pėr shoqeri ose pėr marrėdhėnie mė intime, postoni diēka mbi veten tuaj nė forumin pėrkatės.
Moderatorė Acesor, Genti
7 23 Thu Feb 14, 2008 10:09 pm
james Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Diaspora.
Kontaktoni Shqiptare tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim.
Moderatorė Acesor, Genti, optimus
2 6 Wed Feb 06, 2008 12:28 am
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Votime dhe Sondazhe
Ne kete teme u jepet mundesia te shkruani Sondazhet ose Votime te faqeve tuaja.
Moderatorė Acesor, Genti
1 1 Thu Jun 03, 2010 9:19 am
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Albumi fotografik
Nė kėtė forum mund tė sillni foto nga natyra shkodrane dhe ajo shqiptare: artistėsh, shkrimtarėsh, pika turistike, apo foto nga jeta juaj personale.
   
1 1 Sun Nov 23, 2008 6:15 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit

..:: Shtypi dhe Politika ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Tema e shtypit tė ditės.
Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.
Moderatorė Acesor, Genti
1 1 Mon Aug 16, 2010 12:21 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Aktualitete shoqėrore.
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi problemet e mprehta shoqėrore qė pėrballet shoqėria shkodrane nė vecanti dhe qytetet shqiptare nė pergjithsi.
Moderatorė Acesor, Genti
93 96 Wed Sep 10, 2008 5:08 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Historia.
Diskutoni mbi historinė duke servirur fakte historike qė mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan njė pjesė tė historisė.
Moderatorė Acesor, Genti
9 19 Sat Mar 22, 2008 11:28 pm
Nest_shkodrani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Dialekti Shkodran.
Albanologjia, historiku i shkodres, studime shkencore qė hedhin dritė mbi origjinalitetin e dialektit te Shkodres.
Moderatorė Acesor, Genti
1 14 Wed Jan 17, 2007 12:10 pm
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit

..:: Kultura Shkodrane ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Kulturė demokratike.
Nė kėtė forum tė gjithė intelektualėt shkodrane qė gėzojne kulturėn e duhur demokratike, janė tė lutur tė ndajnė me shqiptarėt e tjerė eksperiencėn dhe vlerat e njė shoqėrie demokratike.
Moderatorė Acesor, Genti
5 7 Sun Mar 30, 2008 3:56 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Arti Shkodran.
Nė kėtė forum ftojmė artistėt shkodrane nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.
Moderatorė Acesor, Genti
1 1 Sat Dec 30, 2006 1:27 pm
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Muzika.
Postoni lirikat e kėngėve tuaja mė tė dashura. Njė koleksion tė madh albumesh mund t'i dėgjoni edhe nga faqja jonė muzikore dhe kėtu mund tė postoni lirikat e kėngėve mė tė dashura.
Moderatorė Acesor, Genti
4 15 Mon May 05, 2008 4:44 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Letėrsia.
Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.
Moderatorė Acesor, Genti
1 1 Sun Mar 04, 2007 5:12 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Humor
Ky ėshtė mbase forumi mė i famshėm. Kėtu do tė gjeni humor Shkodran, nga cdo seks, racė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta shkodrane dhe mos harroni tė qeshni :)
Moderatorė Acesor, Genti
10 15 Fri Aug 29, 2008 12:21 am
ShKoDrAn_Si_ShPiRt Shiko mesazhin e fundit

..:: Bota Shpirtėrore ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Komuniteti musliman.
Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.
Moderatorė Acesor, Genti
2 19 Thu Jan 04, 2007 10:26 am
RaPSouL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Komuniteti orthodhoks.
Ne kete forum, te gjithe besimtaret orthodhokse diskutojne ne lidhje me fene e tyre dhe ndajne me njeri-tjetrin eksperiencat e besimi
Moderatorė Acesor, Genti
2 2 Sun Apr 27, 2008 1:23 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Komuniteti bektashi.
Komuniteti bektashi Nė kėtė forum besimtarėt bektashij mblidhen pėr tė mėsuar mė shumė mbi besimin e tyre dhe pėr tė rejat e komunitetit tė tyre.
Moderatorė Acesor, Genti
2 4 Sat Mar 22, 2008 5:30 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Komuniteti katolik.
Komuniteti katolik Besimtaret katolike mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.
Moderatorė Acesor, Genti
5 5 Fri Mar 21, 2008 5:31 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Komuniteti protestant.
Ne kete forum mblidhen te gjithe besimtaret protestante te dominacioneve dhe bashkesive te ndryshme per te diskutuar mbi besimin e tyre ne Zot.
Moderatorė Acesor, Genti
1 1 Sun Jan 07, 2007 6:00 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Agnosticizėm dhe ateizėm.
Ne kete forum marrin pjese te gjithe ata shkodrane qe ose nuk besojne ne Zot ose jane ateiste, ose besojne ne Zot ne menyren e tyre.
Moderatorė Acesor, Genti
2 4 Sat Feb 16, 2008 5:56 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit

..:: Shkenca ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Shkenca dhe jeta.
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.
Moderatorė Acesor, Genti
10 43 Fri Jul 18, 2008 5:33 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filozofi-psikologji-sociologji.
Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.
Moderatorė Acesor, Genti
20 62 Sat Mar 01, 2008 7:57 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Informatikė & Internet.
Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.
Moderatorė Acesor, Tini, Genti, SuperModerator
39 42 Fri Nov 13, 2009 5:39 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Lojra dhe rebuse
Lojra zbavitėse, rebuse ose lojra interneti. Qė nga lojrat elektronike, ato nė Internet e deri nė lojrat mendore e matematike. Argėtim tė kėndshėm !
Moderatorė Acesor, Genti
1 2 Sat Oct 27, 2007 2:31 pm
Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit

..:: Rubrikat ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Emigracioni
Ne kete rubrike, emigrantet shqiptare komunikojne me njeri-tjetrin mbi shqetesimet, problemet dhe enderrat e tyre.
Moderator Genti
12 12 Sun Jan 03, 2010 8:21 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Bukuri dhe estetike
Cfare eshte e bukur? Cfare do ti ndryshonit paraqitjes tuaj? Cfare eshte ne mode kete sezon? Kete informacion e mesoni vetem ne kete forum.
Moderator Genti
5 5 Wed May 07, 2008 6:39 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Ekonomi dhe biznes
Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.
Moderator Genti
69 75 Fri Sep 05, 2008 5:25 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Tema shoqėrore
Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..
Moderator Genti
24 24 Fri Sep 12, 2008 3:50 pm
Staf-Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Bota
Ne kete teme mund te shkruani cdo gje ne lidhje me historikun Boteror
Moderator Genti
9 25 Mon Apr 06, 2009 1:14 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit

..:: Video - Media ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Filma Shqiptare (VIDEO)
Ne kete kategori do gjeni filma Shqiptar.
Moderator Genti
16 16 Sun Aug 01, 2010 2:53 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Filma te huaj.(VIDEO)
Ne kete kategori do gjeni filma te huaj.
Moderator Genti
19 19 Sun Aug 15, 2010 4:25 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Humor Shqiptar.(VIDEO)
Humor Shqiptar do e gjeni ne ket forum.
Moderator Genti
2 2 Fri Jun 04, 2010 12:59 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Sport.(VIDEO)
Video nga sporti do gjeni ne kete kategori.
Moderator Genti
4 3 Tue Sep 09, 2008 7:18 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Albania.(VIDEO)
Video nga Shqiperia do gjeni ne kete forum.
Moderator Genti
8 8 Mon Nov 10, 2008 8:16 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Kosova.(VIDEO)
Video nga Kosova do gjeni ne kete forum.
Moderator Genti
1 1 Mon Mar 10, 2008 2:21 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Telekomedi Shqitare.(VIDEO)
Telekomedite Shqiptare do i gjeni ketu.
Moderator Genti
6 6 Mon Mar 03, 2008 6:08 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Muzika Shqiptare.(VIDEO)
Muzika Shqiptare dhe ajo Shkodrane do i gjeni ne kete teme.
Moderator Genti
1 1 Fri Jun 04, 2010 1:01 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Muzika e huaj.(VIDEO)
Muziken e huaj do e gjeni ne kete teme.
Moderator Genti
202 203 Sun Aug 15, 2010 5:53 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Humor i huaj.(VIDEO)
Ne kete teme do gjeni humor nga vende te ndryshme te botes.
Moderator Genti
2 2 Sun May 04, 2008 11:49 am
Shkodra Shiko mesazhin e fundit

..:: Sporti dhe Sportdashėsit ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Futbolli.
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės "Vllaznia", pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
Moderatorė Acesor, AlbaneZ, Genti, Champions
23 41 Sun Mar 30, 2008 1:26 pm
AlbaneZ Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Sporti shqiptar.
Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithėsi mbi sportet nė Shqipėri dhe jetėn e arrritjet e sportistėve shqiptarė.
Moderatorė Acesor, Genti, Champions
5 99 Tue Apr 08, 2008 4:36 pm
Nest_shkodrani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Sporti nėpėr botė.
Ngjarjet nga sporti neper Bote, NBA, Atletika, Boksi etj
Moderatorė Acesor, Genti, Champions
5 7 Sun May 11, 2008 1:37 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Formula 1.
Tė gjithė tifozėt e Formula 1 dhe shpejtėsisė janė tė ftuar tė marrin pjesė kėtu. Benzi kudo kryeson :)
Moderatorė Acesor, Genti
8 15 Wed Feb 13, 2008 9:51 am
Shkodra Shiko mesazhin e fundit

..:: Shkodra ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Na bashkoi sofra Shkodrane
Ne kete forum vizitoret e kanalit legjendar #shkodra mund te komunikojne me njeri-tjetrin ose te mesojne me shume mbi sherbimin e IRC tek Rrjeti Shkodran.
Moderatorė Acesor, Genti
3 6 Sun Oct 28, 2007 5:32 pm
Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Ankesat tuaja pėr stafin Shkodran.
Ketu te gjithe vizitoret e dhomes, mund te postojne ankesat e tyre ne lidhje me sjelljen e stafit te kanalit #shkodra.
Moderatorė Acesor, Genti
1 1 Tue Jan 09, 2007 7:42 pm
[A-SHKODRANI] Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Kandidatėt pėr @perator
Te gjithe ata qe kane deshire te bejne pjese ne stafin Shkodran, mund te aplikojne ne kete forum.
Moderatorė Acesor, Nest_shkodrani, Genti
9 19 Fri Sep 05, 2008 10:17 pm
ShKoDrAn_Si_ShPiRt Shiko mesazhin e fundit

..:: Projekti dhe Shėrbime ::..  Temat   Mesazhe   Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri Pyetje - pėrgjigje.
Kėtu do tė gjeni pėrgjigjet e pyetjeve dhe shqetėsimeve qė ne kemi hasur me shpesh nga vizitorėt. Nėse jeni kureshtarė ose keni njė pyetje lexoni kėtė forum para se tė na bėni pyetjen, pasi mund tė gjeni nje pėrgjigje. (Ky forum shėrben vetėm pėr tė lexuar pėrgjigjet e pyetjeve tuaja)
Moderatorė Acesor, Genti
3 3 Sat Aug 11, 2007 2:32 pm
Acesor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri Vėrejtje dhe kėshilla.
Verejtjet, kėshillat tuaja mbi projektin Shkodran, forumet, sherbimet...
Moderatorė Acesor, Genti
2 3 Sat Jun 07, 2008 8:44 pm
Shkodra Shiko mesazhin e fundit

Ora ėshtė sipas CET (Europe)
Kush ėshtė online
Kush ėshtė online Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1227 artikuj
Forumi ka 561 anėtarė tė regjistruar, Anėtari mė i ri ėshtė cathleenwt1
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 128 mė Wed Jun 27, 2007 8:05 pm
9 pėrdorues online: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė   [ Administrator ]   [ Moderator ]
Anėtarėt e regjistruar Asnjė

Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja    Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri    Forumi ėshtė kycur Forumi ėshtė kycur


ForumiShkodran developed by: Genti & [A-SHKODRANI]
Powered by phpBB © 2008 phpBB Group