Albania Shkodra
Shenimet shikohen vetem nga Anetaret. Shenimi i Fundit - padukeshem
Voto

Voto Adresėn: Gazeta Shqiptare
Voto Adresėn: Gazeta Shqiptare (vota mė e lartė: 5) 1 2 3 4 5

Pėrdoruesit totalė nė Top Site List: 2 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 2 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


TopSite ©2003-2010 Shkodra