Albania Shkodra
Shenimet shikohen vetem nga Anetaret. Shenimi i Fundit - padukeshem
Top Site List
   

Top Site List
Poz. Vota Siti Vizita Mesatarja
4 ShkodraWeb

Sofra Shkodrane Online
598 5
1 Albasoul

Shpirti Shqiptarit per nje Shqiperi te bashkuar
470 5
1 Top-channel.tv

Top-channel.tv
333 5
4 1 Gazeta Shqiptare

Gazeta Shqiptare
180 5
5 1 Shekulli

Shekulli
227 2
6 1 BBC - Shqip

BBC - Alnbania
232 1
7 0 Digitalb

Digitalb
351
8 0 FKVllaznia

Klubi Sportiv Vllaznia
331
9 0 TopAlbaniaRadio

TopAlbaniaRadio
294
10 0 AlbaniaNews

AlbaniaNews
291
3 Faqe 1 2 3 

Pėrdoruesit totalė nė Top Site List: 1 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


TopSite ©2003-2010 Shkodra