Albania Shkodra
Shenimet shikohen vetem nga Anetaret. Shenimi i Fundit - padukeshem
Lajmet

Shkodra LajmeNderkombetare Ema Banton: Jam shtatzėnė   
Ema Banton: Jam shtatzėnė


Kėngėtarja Ema Banton, ish pjesėtarja e grupit tė njohur aglez “Spice Girls”, ka bėrė tė ditur se ėshtė shtatzėnė, lajm i cili ėshtė bėrė publikuar nė revistėn “Hello”. Ky do tė jetė fėmija i dytė pėr 34-vjeēaren e njohur si Bejbi Spajs, me bashkėshortin Xhejd Xhouns, me tė cilin ka njė djalė trevjeēar me emrin Bo. Ema Banton ka edituar tre solo albume, prej tė cilėve i fundit ėshtė “Life In Mono” nga viti 2006. Grupi “Spice Girls” u formua nė vitin 1994 dhe u shpėrbė gjashtė vjet mė vonė. Anėtaret serish u bashkuan nė vitin 2007 dhe u nisėn nė njė turne botėror, por njė vit mė vonė serish u ndan.


Nga Shkodra, Premte, 05 Nentor 2010 20:44, Komentet(0)
Komentet


Njoftime ©2003-2012 Shkodra