Albania Shkodra
Shenimet shikohen vetem nga Anetaret. Shenimi i Fundit - padukeshem
Lajmet

Shkodra LajmeNderkombetareHalloween-i i fėmijėve VIP   
Halloween-i i fėmijėve VIP


Nė jug tė Hollivudit ekziston njė vend magjik ku yjet e saj mblidhen dhe festojnė Hallouinin. Ėshtė ideale pėr familjarėt, shumė i vecantė pėr fėmijėt tė cilėt sfilojnė duke kėrkuar kungullin mė tė mirė dhe mė tė madh. Shihni disa nga fotot ku vipat kanė cuar fėmijėt e tyre tė festojnė Hallouinin nė kėtė vend magjik.


Nga Shkodra, Premte, 05 Nentor 2010 20:43, Komentet(0)
Komentet


Njoftime ©2003-2012 Shkodra