Albania Shkodra
Shenimet shikohen vetem nga Anetaret. Shenimi i Fundit - padukeshem
Lajmet

Shkodra LajmeRajoniVukēeviē: Nuk ka tė dhėna pėr vdekjen e Mlladiē   
Vukēeviē: Nuk ka tė dhėna pėr vdekjen e MlladiēBEOGRAD- Nuk ka asnjė lloj tė dhėne se Ratko Mladiē, i kėrkuar nga Gjykata e Hagės ka vdekur, deklaroi prokurori serb pėr krimet e luftės, Vladimir Vukēeviē.

Nė njė intervistė pėr gazetėn serbe "Danas", ai theksoi se vendimi pėr rritjen e shpėrblimit pėr informacionet qė do tė ēonin te vendndodhja dhe arrestimi i Ratko Mladiēit dhe Goran Haxhiēit tregon sesa e rėndėsishme ėshtė pėr autoritetet serbe respektimi i dinjitetit tė viktimave tė krimeve tė luftės.

"Ēmim tė madh paguajmė ēdo ditė jo vetėm ne, por edhe brezat qė vijnė", tha Vukēeviē.Nga Shkodra, Diele, 31 Tetor 2010 15:45, Komentet(0)
Komentet


Njoftime ©2003-2012 Shkodra