Albania Shkodra
Shenimet shikohen vetem nga Anetaret. Shenimi i Fundit - padukeshem
Lajmet

Shkodra LajmeNderkombetare   
Interneti dhe rreziqet pėr adoleshentėt


Kalimi i kohės nė internet rrit mundėsitė qė adoleshentėt tė fillojnė pėrdorimin e drogės apo tė kryejnė marrėdhėnie seksuale tė pambrojtura.
Ky ėshtė pėrfundim ...


Nga Shkodra, Shtune, 30 Prill 2011 23:37, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Amerikania, mė e vjetra nė botė ėshtė 115 vjec


Eunice Sanborn nga Teksasi ėshtė personi mė i vjetėr nė botė, ndėrsa familjarėt e saj deklarojnė se ajo ėshtė njė vit mė e vjetėr se tė dhėnat zyrtare. Tė dhėnat t ...


Nga Shkodra, Premte, 05 Nentor 2010 20:47, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Ja njė kometė si nuk e keni parė kurrė mė parė


Njė takim rreth 15 milion km pranė Tokės ka ndodhur dje. Sonda e Nasės Deep Impact e madhe sa njė automobil ėshtė takuar me Kometėn Hartley 2 duke ju afruar nė dis ...


Nga Shkodra, Premte, 05 Nentor 2010 20:46, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Ema Banton: Jam shtatzėnė


Kėngėtarja Ema Banton, ish pjesėtarja e grupit tė njohur aglez “Spice Girls”, ka bėrė tė ditur se ėshtė shtatzėnė, lajm i cili ėshtė bėrė publikuar nė revistėn “He ...


Nga Shkodra, Premte, 05 Nentor 2010 20:44, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Halloween-i i fėmijėve VIP


Nė jug tė Hollivudit ekziston njė vend magjik ku yjet e saj mblidhen dhe festojnė Hallouinin. Ėshtė ideale pėr familjarėt, shumė i vecantė pėr fėmijėt tė cilėt sfi ...


Nga Shkodra, Premte, 05 Nentor 2010 20:43, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Pranga gruas sė dyshuar. Pakot postare mbajnė 'markėn' al-Kaida


Autoritetet amerikane thonė se sprapsėn sulme terroriste kėtė javė qė mbanin "markėn" e degės sė al-Kaidės nė Jemen. Zyrtarėt amerikanė kanė kontaktuar vende tė ...


Nga Shkodra, Diele, 31 Tetor 2010 16:41, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Pakoja e dyshimtė nė avion, alarm pėr bombė nė SHBA e Angli


SHBA- Alarmi pėr bombė ka pėrfshirė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės dhe Britaninė e Madhe, pas zbulimit tė njė pakoje tė dyshimtė nė njė aeroport britanik. Disa pjesė tė a ...


Nga Shkodra, Premte, 29 Tetor 2010 18:48, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Rreziku ndaj kancerit Shtėpia e Bardhė bėhet rozė pėr njė natė


Presidenti amerikan Barack Obama ka paralajmėruar se ngjyra mbrojtėse e rezidencės sė tij tė famshme do tė ndryshojė nga e bardhė nė ngjyrė rozė. Shtėpia e bardhė ...


Nga Shkodra, Shtune, 16 Tetor 2010 19:43, Komentet(0), Lexo tė gjithė
FB shpėton jetėn e 2 vjecares


FB shpėton jetėn e njė vajze 2 vjecare nga Britania e Madhe.
Gjithcka nisi kur njė infermiere po shikonte fotot e mikeshės sė saj, duke vėnė re se syri i vajz ...


Nga Shkodra, Enjte, 14 Tetor 2010 19:54, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Studentet e gazetarisė pozojnė nudo pėr Putin


Vladimir Vladimirovic, ne tė duam shumė! Me kėto fjalė ėshtė stolisur kalendari erorik qė Putinit i dhuruan pėr ditėlindjen e tij, tė 58-tė. Putini e ka rikth ...


Nga Shkodra, Diele, 10 Tetor 2010 20:08, Komentet(0), Lexo tė gjithė
36 Faqe 1 2 3 4 5 ... E Fundit »


Njoftime ©2003-2012 Shkodra