Albania Shkodra
Shenimet shikohen vetem nga Anetaret. Shenimi i Fundit - padukeshem
Lajmet

Shkodra LajmeSport   
UEFA penalizon Serbinė: Itali-Serbi 3:0 nė tavolinė gjobė pėr Federatat


NION- Serbia do tė humbasė 3-0 ndeshjen nė tavolinė, do tė luajė njė takim pa tifozė dhe njė me kusht, ndėrsa do tė paguajė edhe 120 mijė euro gjobė. Ka qenė ky vendimi i ...


Nga Shkodra, Premte, 29 Tetor 2010 18:45, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Munchen 1860, zhduket 21 vjecari Nsereko


Zhduket nė mėnyrė tė mistershme lojtari i Munchen 1860, Savio Nsereko.
Lojtari i dhėnė nė formė huazimi nga Fiorentina, nuk ėshtė bėrė i gjallė qė tė enj ...


Nga Shkodra, Enjte, 14 Tetor 2010 19:59, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Kuqezinjtė tė kėnaqur me barazimin


Kanė dhėnė mė tė mirėn ndaj njė kundėrshtari cilėsisht mė tė mirė se Shqipėria, por edhe janė shpėrblyer. Madje, kanė pasur me vete edhe fatin, tė paktėn nė dy goditjet e tra ...


Nga Shkodra, Diele, 10 Tetor 2010 19:52, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Ideja e "ēmendur" Murinjo shtyn Kakanė drejt InteritKalimi i Rikardo Kaka tek Interi, njė hipotezė qė nė ditėt e fundit ka shkaktuar shumė zhurmė nė Milano, ka disa siguri, por edhe shumė dyshime. Duket e ēuditshme, p ...


Nga Shkodra, Marte, 21 Shtator 2010 19:48, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Nata e dytė e Champions League


Pas ndeshjeve tė para, dhe emocioneve qė tė fal Champion League, sonte priten tė tjera emocione. Milan, Bayern, Roma dhe Chelsea, e shumė ekipe t ...


Nga Shkodra, Merkurre, 15 Shtator 2010 20:01, Komentet(0), Lexo tė gjithė
F1, Hamilton triumfon nė Belgjikė


Lewis Hamilton kapėrceu njė gabim nė fund dhe arriti tė shpallej fituesi i garės sė Belgjikės nė Formula 1. Hamilton ka zhvilluar njė garė tė jashtėzakonshme duke ...


Nga Shkodra, Diele, 29 Gusht 2010 17:30, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Superliga, sot pėrballja Flamurtari - Tirana


TIRANE- Java e dytė e Superligės do tė nisė sot me njė prej pėrballjeve mė tė rėndėsishme, atė mes Flamurtarit dhe Tiranės.

Nė Vlorė do tė luhet njė betejė qė d ...


Nga Shkodra, Premte, 27 Gusht 2010 16:56, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Maicon qėndron pėrfundimisht te Interi


MILANO- Agjenti i FIFA-s dhe kėshilltari i transferimeve te Real Madridi, Ernesto Bronzetti, ka konfirmuar tė dielėn nė mbrėmje se Maicon do tė qėndrojė te Interi.
Si ...


Nga Shkodra, Hene, 09 Gusht 2010 19:29, Komentet(0), Lexo tė gjithė
City heq dorė nga Baloteli pėr Forlan


Manchester City ėshtė gati qė nė ēdo moment tė heqė dorė nga Mario Balotelli, pėr tė transferuar nė Manchester futbollistin mė tė mirė tė Kampionatit Botėror, Diego ...


Nga Shkodra, Shtune, 07 Gusht 2010 18:01, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Udinese-Genoa hap Seria A (+ kalendari )


Do tė jetė Udinese dhe Genoa qė do tė hapin siparin e njė prej kampionateve mė tė bukura nė botė Seria A. Tė dy ekipet do tė sfidojnė njėra ...


Nga Shkodra, Enjte, 05 Gusht 2010 18:50, Komentet(0), Lexo tė gjithė
21 Faqe 1 2 3 4 5 ... E Fundit »


Njoftime ©2003-2012 Shkodra