Albania Shkodra
Shenimet shikohen vetem nga Anetaret. Shenimi i Fundit - padukeshem
Shkodra Lajme

Shkodra Lajme   

Lajmet
  Kategoria Lajmi i fundit Data
Vendi QUELL'UOMO VENUTO DA MOLTO LONTANO 31 Dhj 2011 857
Kulture Vikena i jep tė gjitha 10 Tet 2010 93
Politike Rama: Oferta pėr kryeministėr? Meta ka parė ėndėrr 25 Sht 2010 68
Rajoni Vukēeviē: Nuk ka tė dhėna pėr vdekjen e Mlladiē 31 Tet 2010 138
Nderkombetare Interneti dhe rreziqet pėr adoleshentėt 30 Pri 2011 355
Kosova Krimet e luftės Kosova bėhet gati tė padisė Serbinė 30 Pri 2011 59
Feja NĖNĖ TEREZA DHE DJ TIESTO 29 Gus 2010 14
Sport UEFA penalizon Serbinė: Itali-Serbi 3:0 nė tavolinė gjobė pėr Federatat 29 Tet 2010 209


Njoftime ©2003-2012 Shkodra