Albania Shkodra
Shenimet shikohen vetem nga Anetaret. Shenimi i Fundit - padukeshem
Galeria e Imazheve

Shkodra GaleriTop Model/e [ Kėrko ]  

Klikoni mbi tė ta zmadhoni
Klikoni mbi tė ta zmadhoni
Klikoni mbi tė ta zmadhoni
 
Klikoni mbi tė ta zmadhoni
Klikoni mbi tė ta zmadhoni
Klikoni mbi tė ta zmadhoni
 
Klikoni mbi tė ta zmadhoni
Klikoni mbi tė ta zmadhoni
Klikoni mbi tė ta zmadhoni
 
Klikoni mbi tė ta zmadhoni
 

Statistikat
Ndodhen 150 imazhe nė database
Mė e shikuara: Top Modele
Mė e votuara: Top Modele
Imazhi i fundit i vendosur: gezuar 2012 [a-shkodrani]

8 Faqe 1 2 3 4 5 ... E Fundit »
Pėrdoruesit totalė nė Galeri 2 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 2 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


Galeria ©2003-2010 Shkodra