Albania Shkodra
Shenimet shikohen vetem nga Anetaret. Shenimi i Fundit - padukeshem
Galeria e Imazheve

Shkodra GaleriNo comentShqiperia ne Nato [ Kėrko ] 

Shqiperia ne Nato

zoom

      

Emri Shqiperia ne Nato
Pėrshkrimi Shqiperia ne Nato
Dėrguar nga Shkodra
Me Datė 05 Pri 2009
Pesha 10.07 Kb
Dimensioni 240 x 180
Shikime 715
Vlerėsimi Vota: 0 - Mesatarja:

Dėrgo Kartolinė Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 150 imazhe nė database
Mė e shikuara: Top Modele
Mė e votuara: Top Modele
Imazhi i fundit i vendosur: gezuar 2012 [a-shkodrani]

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 1 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


Galeria ©2003-2010 Shkodra