Albania Shkodra
Shenimet shikohen vetem nga Anetaret. Shenimi i Fundit - padukeshem
Galeria e Imazheve

Shkodra GaleriAvatarFlamuri Shqiptar [ Kėrko ] 

Flamuri Shqiptar

zoom

      

Emri Flamuri Shqiptar
Pėrshkrimi Flamuri Shqiptar
Dėrguar nga Shkodra
Me Datė 04 Mar 2009
Pesha 41.2 Kb
Dimensioni 160 x 120
Shikime 642
Vlerėsimi Vota: 0 - Mesatarja:

Dėrgo Kartolinė Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 150 imazhe nė database
Mė e shikuara: Top Modele
Mė e votuara: Top Modele
Imazhi i fundit i vendosur: gezuar 2012 [a-shkodrani]

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 1 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


Galeria ©2003-2010 Shkodra