Albania Shkodra
Shenimet shikohen vetem nga Anetaret. Shenimi i Fundit - padukeshem
Galeria e Imazheve

Shkodra GaleriTop Model/eTop Modele [ Kėrko ] 

Top Modele

zoom

      

Emri Top Modele
Pėrshkrimi Top Modele
Dėrguar nga Shkodra
Me Datė 04 Jan 2009
Pesha 14.54 Kb
Dimensioni 300 x 250
Shikime 595
Vlerėsimi Vota: 1 - Mesatarja: 5

Dėrgo Kartolinė Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 150 imazhe nė database
Mė e shikuara: Top Modele
Mė e votuara: Top Modele
Imazhi i fundit i vendosur: gezuar 2012 [a-shkodrani]

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 2 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 2 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


Galeria ©2003-2010 Shkodra