Albania Shkodra
Shenimet shikohen vetem nga Anetaret. Shenimi i Fundit - padukeshem
Galeria e Imazheve

Shkodra GaleriAvatargezuar 2012 [a-shkodrani] [ Kėrko ] 

gezuar 2012 [a-shkodrani]

zoom

   

Emri gezuar 2012 [a-shkodrani]
Pėrshkrimi gezuar 2012 [a-shkodrani]
Dėrguar nga Shkodra
Me Datė 26 Dhj 2011
Pesha 118.24 Kb
Dimensioni 792 x 150
Shikime 829
Vlerėsimi Vota: 0 - Mesatarja:

Dėrgo Kartolinė Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 150 imazhe nė database
Mė e shikuara: Top Modele
Mė e votuara: Top Modele
Imazhi i fundit i vendosur: gezuar 2012 [a-shkodrani]

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 2 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 2 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


Galeria ©2003-2010 Shkodra