Albania Shkodra
Shenimet shikohen vetem nga Anetaret. Shenimi i Fundit - padukeshem
Galeria e Imazheve

Shkodra GaleriTop Model/eAfėrdita Dreshaj [ Kėrko ] 

Afėrdita Dreshaj

zoom

      

Emri Afėrdita Dreshaj
Pėrshkrimi Afėrdita Dreshaj
Dėrguar nga Shkodra
Me Datė 03 Gus 2010
Pesha 24.62 Kb
Dimensioni 450 x 360
Shikime 616
Vlerėsimi Vota: 0 - Mesatarja:

Dėrgo Kartolinė Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 150 imazhe nė database
Mė e shikuara: Top Modele
Mė e votuara: Top Modele
Imazhi i fundit i vendosur: gezuar 2012 [a-shkodrani]

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 2 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 2 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


Galeria ©2003-2010 Shkodra