Albania Shkodra
Shenimet shikohen vetem nga Anetaret. Shenimi i Fundit - padukeshem
Galeria e Imazheve

Shkodra GaleriTop Model/eZajmina Vasajri [ Kėrko ] 

Zajmina Vasajri

zoom

      

Emri Zajmina Vasajri
Pėrshkrimi Zajmina Vasajri
Dėrguar nga Shkodra
Me Datė 01 Gus 2010
Pesha 22.25 Kb
Dimensioni 450 x 292
Shikime 433
Vlerėsimi Vota: 0 - Mesatarja:

Dėrgo Kartolinė Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 150 imazhe nė database
Mė e shikuara: Top Modele
Mė e votuara: Top Modele
Imazhi i fundit i vendosur: gezuar 2012 [a-shkodrani]

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 1 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


Galeria ©2003-2010 Shkodra