Albania Shkodra
Shenimet shikohen vetem nga Anetaret. Shenimi i Fundit - padukeshem
Galeria e Imazheve

Shkodra Galeri [ Kėrko ] [ Sekuenciale ]

Seksionet
ParaShihe Kategoria Nėnkateg. Imazhet Hyrja e Fundit
Shkodra
0 10 Shkodra
Stafi Shkodran
0 0
Monumente
0 2 BEATO PAPA GIOVANI II
Avatar
0 23 gezuar 2012 [a-shkodrani]
Top Model/e
0 75 Sofia Loren
Auto
0 13 Porsche367
No coment
0 27 BEATO PAPA GIOVANI II
 

Statistikat
Ndodhen 150 imazhe nė database
Mė e shikuara: Top Modele
Mė e votuara: Top Modele
Imazhi i fundit i vendosur: gezuar 2012 [a-shkodrani]

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 1 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


Galeria ©2003-2010 Shkodra